ŚWIAT LICZB WILLY'EGO

"ŚWIAT LICZB WILLY'EGO"

Już od dwóch lat w grupie Motylki i Krasnale wprowadzana jest innowacja pedagogiczna z pojęć matematycznych.

W czasie swojej fantastycznej, wesołej podróży do Krainy Liczb, dzieci spotykają liczby od Jednego do Dziesięciu, będące żyjącymi postaciami, które motywują dzieci do uporania się z obliczami i zależnościami matematyki. Dzieci budują liczbom ogrody w Mieście Liczb, zarządzają Liczbościeżką, grają w mnóstwo gier ruchowych, jest muzyka, opowieści, figlarny skrzat i wróżka i inne rzeczy, które dzieci uwielbiają.

Zobacz film przedstawiający innowację: